Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

GT Ghost Racing

Popüler GT Ghost Racing oyunu, popüler oyunun GT Ghost Racing adı verilen en son sürümünü yayınladı. Bu oyun tamamen Gran Turismo serisindeki yüksek hızlı araba yarışı yarışmalarının gerçekliğine dayanmaktadır. Oyun, bir araba oyuncusunun temel gereksinimleri olan rahatlık, kullanım kolaylığı ve yüksek hız göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Oyun, kullanıcının tercihine göre birini seçebilmesi için çok çeşitli versiyonlarda kullanıma sunulmuştur.

GT Ghost Racing, PlayStation 2'nin gerçek zamanlı işlem gücünü kullanmak üzere tasarlandı ve bu nedenle Araba yarışı oyunlarında bulunanlara benzer özellikler içeriyor. Oyun, oyuna entegre edilen yeni video akışı motoru sayesinde gerçekçi bir sürüş deneyimi yaratmak için PlayStation 2 tarafından sağlanan teknolojiyi kullanıyor. Oyun, yüksek çözünürlüklü bir video moduna ve ayrıca bir film oynatıcıya sahip olup, oyun konsolunun yavaş performansı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan araba oyunlarının keyfini çıkarmanızı mümkün kılar. GT Ghost Racing oyununda iyi eğlenceler diler.